Domy zmartwychwstania

0

CZYM SĄ DOMY ZMARTWYCHWSTANIA?

Małe ewangelizacyjne grupy, które nazywamy Domami Zmartwychwstania, są podstawowym miejscem spotkań w naszej Wspólnocie.

W prywatnych domach spotyka się 5-10 osób na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.

W czasie spotkań Domów Zmartwychwstania szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz w kameralnej grupie uczymy się budować braterskie przyjaźnie i cieszyć się życiem z Jezusem.

RODZAJE MAŁYCH GRUP

Każdy Dom Zmartwychwstania tworzą konkretne osoby, dlatego też każda z małych grup jest inna.

Poza spotkaniami uniwersalnymi (dla wszystkich), prowadzimy w naszej wspólnocie także spotkania dedykowane dla konkrentych osób, w tym m.in. gimnazjalistów, licealistów, studentów, post-studentów, małżeństw, rodzin, osób samotnych, kapłanów, osób starszych i specjalne spotkania tylko dla mężczyzn (domki męskie).

Każdy może znaleźć małą grupę, w której spotka osoby podobne do siebie, razem z którymi będzie mógł wspólnie wyruszyć w pasjonującą wędrówkę poznawania Jezusa.

DLA KOGO?

Niezależnie czy jesteś wierzący czy niewierzący, młody czy starszy, samotny czy w małżeństwie – z pewnością w małych grupach odnajdziesz miejsce dla siebie.

Spotkania te są otwarte dla każdej osoby poszukującej żywej relacji z Bogiem.

CHCESZ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU?

Serdecznie zapraszamy! Wybierz Dom Zmartwychwstania z poniższej listy i skontaktuj się z nami.

Chętnie doradzimy Ci małą grupę najlepszą dla Ciebie.

Embedded thumbnail
Maciek i Daria
Czym są Domy Zmartwychwstania?

CHCESZ PRZYJŚĆ NA SPOTKANIE?

Aby zobaczyć wszystkie szczegóły przesuwaj tabelę w lewo i prawo.

Miejscowość Adres Parafia Dzień Godzina Dla kogo polecane? Prowadzący
Ćmiłów Świętego Ducha Środa 19:00 wszyscy Beatka i Krysia
Czerniejów Świętego Wawrzyńca Poniedziałek 18:00 wszyscy Tereska
Czerniejów Świętego Wawrzyńca Środa 18:00 wszyscy Tereska i Julek
Kolonia - Zastawie Św. Franciszka Ksawerego Środa 18:00 wszyscy Justynka i Waldemar
Krasnystaw ul. Okrzei Trójcy Przenajświętszej Czwartek 18:15 wszyscy Basia
Lublin ul.Skierki bł.Piotra Frassatiego Środa 19:00 wszyscy Aneta
Lublin ul. Tuwima Matki Bożej Fatimskiej Środa 19:00 wszyscy Asia
Lublin ul. Porazińskiej Matki Bożej Fatimskiej Środa 18:00 wszyscy Iwonka
Lublin ul. Wyzwolenia Najświętszego Serca Jezusowego Środa 18:30 wszyscy Ania i Marta
Lublin ul. Orzechowskiego Najświętszego Serca Jezusowego Czwartek 18:00 wszyscy Iwonka
Lublin ul. Kunickiego Najświętszego Serca Jezusowego Środa 18:40 studenci Michał, Wojtek
Lublin Świętochowskiego Najświętszego Serca Jezusowego Środa 18:30 wszyscy Agnieszka, Piotr
Lublin ul. Kunickiego Najświętszego Serca Jezusowego Czwartek 18:40 studenci Eliza, Iza
Lublin ul. Kunickiego Najświętszego Serca Jezusowego Środa 17:00 gimnazjum, liceum Grzegorz, Wiktoria
Lublin ul. Młodzieżowa Najświętszego Serca Jezusowego Poniedziałek 18:00 wszyscy Kasia i Paweł
Lublin ul. Kononowicza Najświętszego Serca Jezusowego Środa 19:00 wszyscy Krzysztof
Lublin ul. Kunickiego Najświętszego Serca Jezusowego Środa 19:00 wszyscy Basia
Lublin ul. Chłodna Najświętszego Serca Jezusowego Poniedziałek 18:30 wszyscy Małgosia
Lublin ul. Willowa par.św.Brata Alberta Czwartek 19:00 studenci Zosia i Michał
Lublin ul. Ruckemana św. Agnieszki Środa 18:30 wszyscy Wiesia i Tomek
Lublin Kawaleryjska Św. Wojciecha Wtorek 18:45 wszyscy Aneta
Lublin Szerokie Trójcy Świętej Piątek 18:00 wszyscy Marzenka i Janusz
Siennica Nadolna Miłosierdzia Bożego Piątek 18:15 wszyscy Iwonka
Świdnik ul. Wiejska NMP Matki Kościoła Środa 18:30 wszyscy Ania
Żuków Matki Bożej Królowej Polski Środa 15:00 wszyscy Halinka
Łuszczów Świętej Barbary Poniedziałek 18:45 wszyscy Ela